Yhteystiedot

Lock Force OÜ

Osoite:

Lukkoliike on avoinna:

MA – PE 9:00 – 17:30 (LA, SU suljettu)


Puhelin:
Sähköposti:

Yhtiötunnus:

11884410

VAT-numero:

EE101348179


Tilinumero:

EE681010220200539222
SWIFT/BIC: EEUHEE2X

Henkilöstö

Margus Kivimäe

Karinee Ditmann

Kevin Viljakainen

Gerrit Tudre

Janek Pullerits

Meelis Suurmäe

Asentaja

Erkki Vohlbrück

Asentaja

Liia Rüütli

Kadi Kalbus

Toimistopäällikkö

+372 52 89 543

kadi@lockforce.ee

Annely Saar

Varastointipäällikkö avustaja

annely@lockforce.ee

Olev Ilves

Mehis Must

Liina Grünbaum

Kirjanpidäjä

liina@merkelei.ee

Kadri Sigur

Toimistopäällikkö

Vanhempainlomalla

Ivar Vapper

Varastointipäällikkö

+372 53 47 69 29

ivar@lockforce.ee

Alar Altmets

Varastoasiantuntija

alar@lockforce.ee

Urmas Press

Asiakaspalvelija

urmas@lockforce.ee

Aimar Sahk

Asentaja

Liity nyt saat sähköpostiisi hyödyllisiä tarjouksia!

Saada küsimus




    Vastaamme mahdollisimman pian. Jos tarvitset pikaisen vastauksen ongelmaasi, soita (+372) 660 9997

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.