ABLOY ACTIVE- takista kahjulike bakterite levik ukselingil

Avalike rahvarohkete suurürituste- ja kohtade vältimine, kätepesu ning enda tervise eest hoolitsemine on põhilised tegevused vältimaks nakatumist meie ümber liikvel olevatesse viirushaigustesse. Lisaks sellele, et keskkond meie ümber, kontoriruumid ja kodu oleksid veelgi rohkem bakterivabad, on võimalik võtta kasutusele teisigi meetmeid.

Suure liikuvusega avalikes ja ühiskondlikes ruumides, nagu seda on näiteks kaubanduskeskused, suured büroohooned ja haiglad, on bakterite ja mikroobide levik suur. Ukselink on sobiv koht kahjulike bakterite levikuks, seega tuleks kaaluda ABLOY® ACTIVE ukselinkide, käepidemete ja võtmepesade kasutamist kohtades, kus on kõrgendatud hügieenivajadus, et hoida ära kahjulike bakterite levik lingilt kätele ja kätelt inimese immuunsüsteemi.

ABLOY® ACTIVE märgisega tooted on kaetud antimikroobse kattega, mis hävitab 99% kahjulikest bakteritest, olles sealjuures inimesele täiesti ohutu. Antimikroobne kate tähendab hõbedaosakesi sisaldavat värvi ukselinkidel, millel on baktereid hävitavad omadused.

ACTIVE pinnatöötlusega linke on standardlahendusena saadaval neljas värvitoonis: valge, alumiiniumhall, must ja grafiit. Antibakteriaalne läbipaistev lakk on standardkate ACTIVE tootevalikus poleeritud ja harjatud messingist toodetele ning uus pinnakate on nüüd veelgi vastupidavam kulumisele ja korrosioonikindel, mis tagab linkide pika ea.

Allikas: www.abloy.com/et „Active pinnakattega ukselingid takistavad 99% kahjulike bakterite levikut“ 09.03.2020

Liity nyt saat sähköpostiisi hyödyllisiä tarjouksia!

Saada küsimus
    Vastaamme mahdollisimman pian. Jos tarvitset pikaisen vastauksen ongelmaasi, soita (+372) 660 9997

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.