Mis on peithinged ja millisele uksele need sobivad?

Ukse pinnal nähtamatuks jäävad peithinged annavad uksele visuaalselt laitmatu ja minimalistliku välimuse. Peithing süvistatakse ukse ja lengi sisse ukse tootmise protsessis ning peithingesid on võimalik paigaldada pea igat tüüpi sise- ja välisustele.

Mis on peithing ja miks kasutada uksel traditsiooniliste hingede asemel peidetud hingesid?

Peithing on ukse- ja lengi sisse süvistatav ukse hing, mis on kinnise ukse korral märkamatu. Peithingesid on võimalik paigaldada pea kõikidele sirge servaga ukse tüüpidele ning hinged süvistakse ukselehe ja lengi sisse ukse tootmise protsessis. Peidetud hingesid on võimalik paigaldada erineva kaalu, materjali ja suurusega sise- ja välisustele.

Peidetud hingede abil ei ole uksel hingede kohas väljaulatuvaid detaile, mis omakorda aitab rõhutada ukse terviklikku välimust ja selle ümbrust. Erineva pinnaviimistlusega peithingesid saab sobitada teiste uksetarvikutega, et lõpptulemus oleks terviklik. Lisaks on peithingedel 3D reguleerimise võimalus, tänu millele saab ust reguleerida nii, et ukse liikumine oleks võimalikult sujuv.

Peithingedel on sõltuvalt mudelist erinev kandevõime. Näiteks suudavad kaks Cemom Estetic 200 sarja peithinge kanda kuni 225 kg kaaluvat ust. Cemom Estetic 100 sarja kahe hinge kandevõime 900 mm ukse puhul on kuni 100 kg ning hinged on samaaegselt ka tuletõkkeomadustega.

Liity nyt saat sähköpostiisi hyödyllisiä tarjouksia!

Saada küsimus
    Vastaamme mahdollisimman pian. Jos tarvitset pikaisen vastauksen ongelmaasi, soita (+372) 660 9997

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.