Minimalism ukse disainis – nähtamatud uksed

Lihtsus, detailide vähesus, puhtad jooned ja sujuvad üleminekud- minimalistlik sisekujundus lööb endiselt laineid ja sama trend on ka ukse disainis. Üha rohkem soovitakse ust, mis oleks visuaalselt “seinaga üks” ehk ilma silmale nähtavate ukseraamide, lävepakkude ja hingedeta.

Nähtamatu ukse põhimõte seisneb selles, et alumiiniumist ukseraamid kombineeritakse ukse ja lengi sisse koos süvistatavate peithingedega. Selliste süsteemide abiga saab uks seinaga üheks.

Argent Alu on viinud selle “nähtamatu” kontseptsiooni sammu võrra veelgi kaugemale, tuues turule seinasisesed liugukse süsteemid ning nähtamatud põrandaliistud. Sisseehitatud alumiiniumist ukseraami on võimalik kombineerida raskemate uste puhul ka pendelhingedega. Invisidoor® AX Pro võimaldab minimalistlikku viimistlust isegi kuni 100kg siseustele.

Samuti on „nähtamatu“ uksesüsteem saadaval kogu ruumi kõrgusesse ulatuvatele lükandustele. Integreeritud süsteem tagab võrdselt nähtamatu viimistluse nii pinnapealstele kui ka seinasisestele lükandustele. Võimalikult minimalistliku tulemuse saavutamiseks vormistatakse seinasisene süsteem Invisidoor® SDX 125 kipsplaatidega.

Kõike vajaminevat minimalistliku ja nähtamatu ukse jaoks pakub meie koostööpartner Argenta.

Liitu meie uudiskirjaga, saa head pakkumised otse e-postile!

Saada küsimus

    Vastame esimesel võimalusel. Kiiret lahendust nõudva küsimuse korral helista numbril (+372) 660 9997.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.