2010
Lock Force OÜ asutamine
2011
Abloy volitatud esindaja
2016
Eesti Gasellettevõte

Lock Force OÜ on 2010. aastal asutatud lukkude ja lukutarvikute müügi, paigalduse ning lukustuse projekteerimisega tegelev Eesti ettevõte. Aastast 2011 on Lock Force ABLOY volitatud esindaja ja ettevõtet on kahel korral tunnustatud Eesti Gasellettevõtte tiitliga.

Oleme lukustusvaldkonnas tegutsenud üle kümne aasta ning selle aja jooksul projekteerinud hulgaliselt erinevaid lukustus- ja läbipääsulahendusi nii Eestis kui välismaal. Lukustatud saavad ka kõige keerukamad, kõrget turvalisust ja ohutust nõudvad hooned.

Mitmekülgsest tootevalikust leiab endale sobiva lahenduse iga ukse- ja aknatootja, ehitaja või arhitekt. Peamisteks pakutavateks teenusteks era- ja ärikliendile on võtmete valmistamine, lukkude ja lukutarvikute paigaldus, hooldus ja remont.

Loome sarjasüsteeme ning projekteerime erinevaid lukustus- ja läbipääsulahendusi. Paigaldame, hooldame ja remondime ukseautomaatikat ning uksesulgureid; müüme ja paigaldame nutikaid läbipääsuseadmeid ning nutilukkusid.

Meie ettevõtte jaoks on oluline olla oma klientidele usaldusväärne ja pikaajaline koostööpartner. Pakume kvaliteetseid tooteid, head teenindust ja sobivaimat lahendust.

Esindame koostööpartnereid ja tarnijad, kelle jaoks on oluline kvaliteet, pidev tootearendus, kiire tarne ja kliendikesksus.

Pideva arengu ja edu taga on meie meeskond, kelle hulka kuuluvad aastatepikkuse kogemusega lukustusvaldkonna spetsialistid. Tänu meie inimestele suudame alati pakkuda ootusi ületavaid uuenduslikke ja nutikaid lahendusi.

Liitu meie uudiskirjaga, saa head pakkumised otse e-postile!

Saada küsimus

    Vastame esimesel võimalusel. Kiiret lahendust nõudva küsimuse korral helista numbril (+372) 660 9997.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.