Lukustuse sarjastamine- ava kõik lukud ühe võtmega

Lukkude sarjastamine teeb hoonetes liiklemise lihtsamaks ning sujuvamaks ja sul ei ole kaasas vaja tassida rasket võtmekimpu. Piisab kui tellid lukusüsteemi ning sellega määratakse ära, milliseid uksi võtmed avavad. Lukke on võimalik sarjastada nii, et üks võti avab kõik sinu kodu lukud (trepikoja, korteri, keldriboksi ja postkasti ukse). Iga võtmeomanik pääseb aga sisse vaid talle ettenähtud ustest ja samas on võtmehoidja küljes vaid üks võti. Lukusüsteemid sobivad nii eramajadele kui ka suurtele korrusmajadele, büroohoonetele ja mujale, kus on rohkelt lukustatavaid uksi.

Oma võtme lukustus

Iga võti avab vaid ühte lukku. Kasutatakse sarilukustuse osana.

Samakeskne lukustus

Üks võti avab kaks või rohkem lukku. Sobib eramajade, suvekodude jms lukustamiseks.

Kesklukustus

Ühiste ruumide lukustus, kus kesklukk avaneb mitme erineva võtmega (nt. korteri võtmega). Sobib korruselamute lukustamiseks.

Peavõtme lukustus

Peavõti avab kõik antud sarja lukud lisaks luku omale võtmele. Peavõti võimaldab takistusteta ligipääsu hoone igale ruumile. Sobib büroohoonete, kaubanduskeskuste, tööstushoonete jms lukustamiseks.

Üldvõtme lukustus

Üks ühine võti avab kõik lukusüsteemi koondatud lukusüdamikud, samas on hoone kasutajatel ligipääs ainult neile ette nähtud ustest. Lukustus koosneb eelpool mainitud lukustuse kombinatsioonidest. Sobib kõrget võtmeturvalisust nõudvatele objektidele, näiteks haiglad, vanglad, tehased, tööstusettevõtted jms.

Liity nyt saat sähköpostiisi hyödyllisiä tarjouksia!

Saada küsimus
    Vastaamme mahdollisimman pian. Jos tarvitset pikaisen vastauksen ongelmaasi, soita (+372) 660 9997

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.